Promotor Myszkowa - zgłoś nominację do statuetki!

Promotor Myszkowa - zgłoś nominację do statuetki!

16 lutego 2018 r. w Miejskim Domu Kultury, Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak po raz kolejny wręczy statuetki „Promotor Myszkowa”.

Wyróżnienie to przyznawane jest w sześciu kategoriach: Duże i Średnie Przedsiębiorstwo, Małe i Mikro Przedsiębiorstwo, Kultura, Sport, Entuzjasta Myszkowski, Przyjaciel Miasta. W styczniu zbierze się Kapituła, która wyłoni laureatów. Jesteśmy jednak ciekawi Państwa typów.

Własne propozycje możecie Państwo przesyłać mailem na adres promocja@miastomyszkow.pl lub osobiście wrzucić zgłoszenie kandydata do skrzynki wystawionej przy Biurze Podawczym w Urzędzie Miasta. Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia 2018 r. Na uroczystą galę wręczenie statuetek zapraszamy 16 lutego o godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury. Dla publiczności zarezerwowaliśmy balkon w sali widowiskowej.

Uwaga! Wydłużamy termin zgłaszania propozycji do otrzymania stautetki "Promotor Myszkowa" do 14 stycznia 2018 r.

GRU