Co zrobić z uschniętą choinką?

Co zrobić z uschniętą choinką?

Uschniętą choinkę każdy mieszkaniec miasta Myszkowa może bezpłatnie oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie spółki SANiKO przy ul. Prusa 70 w Myszkowie w każdy poniedziałek i środę od godziny 7:00 do 17:00 oraz w soboty o d 8:00 do 14:00.

Ponadto Spółka SANiKO przez pięć kolejnych poniedziałków rozpoczynając od 15 stycznia 2018 roku do 12 lutego 2018 roku (tj. 15.01, 22.01, 29.01, 05.02 i 12. 02) będzie zbierała uschnięte choinki z terenów zabudowy wielolokalowej.

Dbając o czystość altan śmietnikowych i terenów wokół nich oraz w celu możliwości selektywnego odbioru choinek, zwracamy się z prośbą o pozostawianie ich obok altan śmietnikowych w soboty poprzedzające ich poniedziałkowy odbiór lub odwożenie bezpośrednio do PSZOK-u.

Przed odstawieniem do PSZOK-U lub altany śmietnikowej, z choinki należy zdjąć wszystkie ozdoby oraz inne elementy plastikowe, metalowe, szklane i papierowe.

STY