Świąteczne kolędowanie

Świąteczne kolędowanie

W sobotę 6 stycznia, w Święto Trzech Króli odbył się koncert kolęd, którego gospodarzami byli Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak oraz ks. Proboszcz Parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła ks. prałat Jarosław Koczur.

Z orkiestrą Myszkovia Band wystąpili: Elżbieta Adamiak, Jerzy Filar, Konrad Znaj, Roksana Będkowska, Dawid Sytniowski, Justyna Hubczyk, Weronika Skalska oraz Piotr Goljat. Koncert dostarczył naszym mieszkańcom wielu wrażeń, a jego mistrzowskie wykonanie, najlepiej obrazuje poniższy materiał filmowy.

Koncert przy współpracy z Miejskim Domem Kultury przygotował Referat Promocji, Kultury i Sportu. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Urszuli Jędrusińskiej za wsparcie w postaci noclegów dla artystów oraz telewizji internetowej iTV Region za materiał filmowy.

Koncert Kolęd - 06.01.2018 r. (Ilość zdjęć w galerii: 67)

STY