Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Parkometry już działają

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Parkometry już działają

Cztery nowoczesne parkometry pojawiły się w Strefie Płatnego Parkowania (SPP) w Myszkowie. Parkometry usytuowane przy ulicach: Kwiatkowskiego (na wysokości Sądu Rejonowego oraz przed budynkiem dawnego PZU), Kościuszki (przy Salonie Orange) oraz na Placu Dworcowym (na środku wysepki pomiędzy parkingami) usprawnią opłatę za parkowanie.

Parkometry posiadają możliwość płacenia bilonem (bez wydawania reszty). W niedługim czasie zostanie uruchomiona płatność kartą płatniczą, zarówno zbliżeniowo jak i przez pin pad. Późniejszy czas uruchomienia tego rodzaju płatności wynika z zatwierdzenia kodów urządzenia płatniczego.

W trakcie płatności na ekranie monitora płatniczego pojawiają się wszystkie wymagane informację wraz z przewodnikiem obsługi. Wymagane jest wpisanie numeru rejestracyjnego zaparkowanego pojazdu. Dodatkowym ułatwieniem będzie możliwość płatności za pomocą telefonu komórkowego. System będzie obsługiwany przez firmę „moBilet”. Aby umożliwić płatność telefonem komórkowym należy przeprowadzić jednorazową i bezpłatną rejestrację poprzez aplikację mobilną, sms lub na www.mobilet.pl. Najprostszą możliwością rejestracji jest pobranie aplikacji oraz przeprowadzenie 2-3 min. rejestracji podczas pierwszego uruchomienia.

Opłaty za parkowanie nie zmieniły się i wynoszą 1,00 zł. na pół godziny, 2,00 zł. za pierwszą godzinę, 2,40 zł. za drugą godzinę i 2,80 zł. za trzecią godzinę parkowania.

Więcej o Strefie Płatnego Parkowania (SPP) - kliknij tutaj.

23

STY

2018

3005

razy

czytano

674/2758

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.