"Wymiana systemów grzewczych c.o. na systemy ekologiczne" - informacja

"Wymiana systemów grzewczych c.o. na systemy ekologiczne" - informacja

Informacja dla osób, które złożyły deklarację udziału w Projekcie oraz ankietę w ramach naboru trwającego od 8 do 22 lipca 2015 roku i znajduje się na ostatecznej liście.

Zgodnie z informacjami przekazanymi na spotkaniu w dniu 22 lutego 2018 r. w terminie od 2 do 16 marca 2018 r. złóż poniżej udostępnione dokumenty.

Dokumenty zgłoszeniowe złożone w inny sposób niż to przewiduje Regulamin i/lub, poza powyżej określonym terminem, nie będą rozpatrywane.

Kontakt telefoniczny do firmy SEMPER POWER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Główna 7, 42-693 Krupski Młyn, która wykonuje dokumentację do projektu "Wymiana systemów grzewczych na systemy ekologiczne" w sprawach technicznych i/lub wypełniania ankiety: Krzysztof Lipka - Dyrektor ds. Inwestycji, tel. 519-589-648.

MAR