Wymiana systemów grzewczych c.o. na systemy ekologiczne w formule grantowej

Wymiana systemów grzewczych c.o. na systemy ekologiczne w formule grantowej

Od 3 kwietnia do 4 maja br. w Urzędzie Miasta (Biuro Podawcze) można składać deklaracje w ramach przyznawania grantów w zakresie wymiany źródeł ciepła, polegającej na zainstalowaniu w miejsce dotychczasowego starego źródła ciepła, nowego źródła ciepła zasilanego gazem lub biomasą.

Deklaracje można składać w ramach planowanego do realizacji przez Gminę Myszków projektu: „Wymiana systemów grzewczych c.o. na systemy ekologiczne w formule grantowej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 nr naboru: RPSL.04.03.04-IZ.01-24-224/17.

Deklaracja oraz regulamin uczestnictwa w projekcie pn. „Wymiana systemów grzewczych c.o. na systemy ekologiczne w formule grantowej” w załącznikach poniżej.