4. raz pobiegli po zdrowie

4. raz pobiegli po zdrowie

W dniu wczorajszym na Dotyku Jury i PZU Trasie Zdrowia, myszkowianie już po raz 4. w tym roku pobiegli "po zdrowie". O godzinie 10:00 uczestniczy wyruszuli na trasę i mogli pokonać 1, 2 lub 3 pętle (jedna pętla liczyła niecałe 3 km). Ideą comiesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną, dlatego też nie jest prowadzona żadna klasyfikacja.

Po zakończonym biegu uczestnicy mogli się ochłodzić wodą sponsorowaną przez firmę Jurajska Sp. z o.o. w Myszkowie. Opiekę medyczną w ww. biegu sprawowało Jurajskie Stowarzyszenie Ratownictwa Medycznego „Jura-Cordis” w Myszkowie wyposażone w specjalistyczny sprzęt ratunkowy.

Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagród oraz dodatkowo talonów na siłownię, basen oraz zajęcia aqua aerobicu w MOSiR Myszków.

Sponsorzy przekazali również vouchery w postaci:
• kuponów na pizzę w Przystani Leśniów w Żarkach,
• kuponów na pizzę w Pizzerii „Capri” w Myszkowie,
• talonów na kompleksową myjnię od Firmy FOBOS w Myszkowie,
• talonu na tort w cukierni "Czekalowa Rozkosz" w Myszkowie.

Nagrodę główną, którą był zegarek sportowy trafił w ręce Ewy Koster.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnym biegu, który odbędzie się 27 maja br. o godz. 10:00. Harmonogram wszystkich biegów na plakacie poniżej.