Bezpiecznie i eko na Dotyku Jury

Bezpiecznie i eko na Dotyku Jury

3 czerwca na Dotyku Jury odbył się kolejny Piknik Rodzinny „Bezpieczny Eko-Myszków” pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka.

Wśród atrakcji, jak co roku można było skorzystać z symulatora bezpiecznej jazdy, alkogogli, toru RC czy refleksomierza. Można było również sprawdzić swoją kondycję na energorowerze oraz refleks na rowerze przeciwskretnym, mini rowerze czy rowerze o dwóch kierunkach. W Miasteczku Ruchu Drogowego odbywał się egzamin na kartę rowerową.

O godz. 15.30 zagrała Sosnowiecka Orkiestra Dęta. Wśród wykonywanych utworów znalazły się ”Bal wiosny” „Hands Up”, wiązanka złotych przebojów Grupy ABBA. Utwór „Save the Dance for me” zaśpiewał sam dyrygent Sebastian Janda.
Piknik Rodzinny

CZE