Burmistrz pogratulował najlepszym uczniom

Burmistrz pogratulował najlepszym uczniom

Tradycją już stały się spotkania Burmistrza Miasta Myszkowa z uczniami szkół, które są jednocześnie podsumowaniem roku szkolnego. Spotkanie takie miało miejsce również na zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Na spotkanie z burmistrzem Włodzimierzem Żakiem przybyli przedstawiciele uczniów poszczególnych szkół i dyrektorzy. Młodzi ludzie, którzy byli obecni na spotkaniu, to wyróżniający się w nauce uczniowie, laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Uczniowie otrzymali z rąk burmistrza listy gratulacyjne i upominki. Gospodarz miasta podziękował dzieciom za wspaniałą promocją szkół i Myszkowa.

Burmistrz podziękował także dyrektorom szkół, a za ich pośrednictwem wszystkim nauczycielom miasta Myszkowa i pozostałym pracownikom placówek oświatowych, za wysiłek jaki włożyli w mijającym roku szkolnym w edukowanie młodego pokolenia.

Uczniowie zaproszeni na spotkanie:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza: Michał Loska kl. VII, Kornelia Krzykawska kl. VII, Błażej Gala kl. II gim.
Szkoła Podstawowa Nr 2: Weronika Konieczniak kl. VII,  Laura Pąpka kl. VII, Michał Kruzel kl. II  gim.
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. T. Kościuszki: Wiktoria Pisarska kl. V, Jagoda Drząszcz kl. IV, Marcelina Balwierz kl. V, Ruben Kot kl. III gim, Mikołaj Włochowicz  kl. III gim.
Szkoła Podstawowa Nr 4: Kinga Rusek kl. V, Natasza Dub kl. III.
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. H. Sienkiewicza: Maja Sołtysik kl. V, Matylda Będkowska-Kuśmierek kl. VI, Bartosz Bielawski kl. VI, Blanka Kurdybelska kl. III gim, Natalia Czerwik kl. III gim, Iwona Gołuchowska kl. III gim, Monika Górska kl. III gim, Wiktoria Wysocka kl. III gim.
Szkoła Podstawowa Nr 6: Oliwia Kopecka kl. IV, Natalia Kołton kl. V, Zuzanna Galas kl. VII.
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. J. Brzechwy: Kamila Kurzak kl. VII,  Kamila Kowalczyk kl. V.
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Noblistów Polskich: Wiktoria Kawka kl. III, Michał Mucha kl. V, Maja Raczek kl. VII.
Szkoła Muzyczna I Stopnia: Ewa Borówka – klasa IV - fortepian, Maria Kuras - klasa IV – fortepian.Spotkanie burmistrza z najlepszymi uczniami - 21.06.2018r.

Gratulujemy uczniom i ich rodzicom, dziękujemy dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkół i życzymy miłego wakacyjnego wypoczynku.

CZE