Tak Myszków witał Nowy 2009 Rok

Tak Myszków witał Nowy 2009 Rok

Kilkaset osób zgromadzonych przed Miejskim Domem Kultury w Myszkowie wspólnie przywitało nowy, 2009 rok. Mieszkańcy Myszkowa bawili się szampańsko, przy gorących rytmach oraz koncercie Michała Karpackiego laureata II edycji programu "Idol", zabawa nie pozwoliła bawiącym się odczuć minusowej temperatury.

Sylwestrowa zabawa na świeżym powietrzu została zorganizowany przez Miejski Dom Kultury, Wydział Promocji Miasta Urzędu Miasta w Myszkowie pod Patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka. Tegoroczny Myszkowski Sylwester należy zaliczyć do kolejnych udanych imprez zorganizowanych w roku 2008 przez Miasto. Jak widać na poniżej przedstawionym fotoreportażu zdjęciowym. Myszkowianie, którzy postanowili spędzić Sylwestra przed MDK, pożegnali 2008 rok podczas koncertu Michała Karpackiego laureata II edycji programu "Idol". Michał zaśpiewał utwory ze swojej płyty wydanej w 2007 roku, występ Karpackiego wzbudził jeszcze w starym roku bardzo żywą reakcję publiczności, zresztą sam artysta świetnie zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy, a powitali Nowy Rok przy muzyce Dj.

O północy na scenę wyszli starosta myszkowski Marian Wróbel i burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, którzy złożyli życzenia mieszkańcom miasta. Burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk życzył Myszkowianom, aby Nowy 2009 rok, był lepszy od tego, który odchodzi. Starosta myszkowski Marian Wróbel życzył z kolei: "Dużo zdrowia i sił w pokonywaniu trudów dnia codziennego, pogody ducha, wiele dobroci i życzliwości od ludzi, których spotykacie na swojej drodze. Życzę, aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia, by Nowy Rok przyniósł same spokojne i szczęśliwe dni." Po życzeniach Noworocznych punktualnie o 24.00 wystrzeliły w niebo fajerwerki. Pokaz sztucznych ogni był niezwykle efektowny, nadał imprezie niepowtarzalną kolorystykę, pokazowi towarzyszył dobrze dobrany podkład muzyczny. Tegoroczny "Myszkowski Sylwester" należał do spokojnych. Zabawa przebiegała bez większych zakłóceń. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy sylwestrowej czuwała profesjonalna firma ochroniarska Secret Service, Straż Miejska oraz Policja. Noworoczny koncert zakończył się ok. pierwszej w nocy, ale zgromadzeni goście jeszcze długo nie chcieli rozejść się do domów.