Budżet Partycypacyjny - głosowanie tuż tuż

Budżet Partycypacyjny - głosowanie tuż tuż

Zapraszamy do głosowania na projekty w ramach IV edycji Budżetu Partycypacyjnego. Głosować będzie można już od północy 20 września 2018 r. i potrwa do 26 września 2018 r. do godz. 23:59:59.

Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie www.twojbudzet.miastomyszkow.pl z każdego miejsca poprzez standardowe przeglądarki stron www.

Na stronie internetowej www.twojbudzet.miastomyszkow.pl znajduje się opublikowana lista projektów dopuszczonych do głosowania w IV edycji Budżetu Partycypacyjnego.

Podczas głosowania w Urzędzie Miasta Myszkowa, w godzinach pracy urzędu udostępnione zostanie również dodatkowe, publiczne miejsce wyposażone w środki techniczne umożliwiające oddanie głosu.

Pamiętaj!
Nie musisz głosować na dzielnicę, w której mieszkasz. Możesz wybrać dowolną dzielnicę w Myszkowie, z którą czujesz się związany np. tę w której podoba Ci się złożony projekt, w której pracujesz, uczysz się czy lubisz spędzać wolny czas.

Pamiętaj jednak, że głosować można tylko raz, wskazując tylko jedno zadanie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.