Przetarg na dostawę energii unieważniony

Przetarg na dostawę energii unieważniony

Urząd Miasta zawiadamia o unieważnieniu przetargu na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa na potrzeby Urzędu Miasta Myszkowa z powodu nie złożenia żadnej oferty nie podlegającej odrzuceniu.

Wpłynęła tylko jedna oferta (Enion Energia Sp. z o.o.), która podlegała odrzuceniu. Oferent dołączył w dniu 9 stycznia br. informację uzupełniającą z której wynika, że nie gwarantuje stałości cen taryf przedmiotu umowy w okresie jej realizacji, które nastąpią wraz ze zmianami taryf zatwierdzonych przez Urząd Regulacji Energetyki i Taryf.

Gmina Myszków z "Enion Energia Sp. z o.o. ma podpisaną umowę do końca stycznia br. Kolejny przetarg na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa na potrzeby Urzędu Miasta Myszkowa odbędzie się jeszcze w styczniu br.

Przypomnijmy:
31 grudnia 2008 r. Urząd Miasta ogłosił przetarg na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa na potrzeby Urzędu Miasta Myszkowa. Termin składania ofert trwał do: 09.01.2009 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa, na potrzeby: oświetlenia ulic i placów, oświetlenia świątecznego, budynku Urzędu Miasta w Myszkowie, placówki Straży Miejskiej w Myszkowie, sygnalizacji świetlnej, obiektów małej architektury, uruchamiania syren alarmowych, obsługi imprez plenerowych.