Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Przetarg na dostawę energii unieważniony

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Przetarg na dostawę energii unieważniony

Urząd Miasta zawiadamia o unieważnieniu przetargu na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa na potrzeby Urzędu Miasta Myszkowa z powodu nie złożenia żadnej oferty nie podlegającej odrzuceniu. 

Wpłynęła tylko jedna oferta (Enion Energia Sp. z o.o.), która podlegała odrzuceniu. Oferent dołączył w dniu 9 stycznia br. informację uzupełniającą z której wynika, że nie gwarantuje stałości cen taryf przedmiotu umowy w okresie jej realizacji, które nastąpią wraz ze zmianami taryf zatwierdzonych przez Urząd Regulacji Energetyki i Taryf. 

Gmina Myszków z "Enion Energia Sp. z o.o. ma podpisaną umowę do końca stycznia br. Kolejny przetarg na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa na potrzeby Urzędu Miasta Myszkowa odbędzie się jeszcze w styczniu br.

Przypomnijmy:
31 grudnia 2008 r. Urząd Miasta ogłosił przetarg na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa na potrzeby Urzędu Miasta Myszkowa. Termin składania ofert trwał do: 09.01.2009 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa, na potrzeby: oświetlenia ulic i placów, oświetlenia świątecznego, budynku Urzędu Miasta w Myszkowie, placówki Straży Miejskiej w Myszkowie, sygnalizacji świetlnej, obiektów małej architektury, uruchamiania syren alarmowych, obsługi imprez plenerowych.

23

WRZ

2014

1382

razy

czytano

1647/2709

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.