Nowe miejsca dla maluchów

Nowe miejsca dla maluchów

Burmistrz Miasta Myszkowa
Włodzimierz  Żak

W związku z tym, że wyszliście Państwo naprzeciw rodzicom małych dzieci i dotacja celowa zwiększyła się do kwoty 320 zł na dziecko miesięcznie, mogłyśmy podjąć decyzję o utworzeniu dodatkowych miejsc w naszym żłobku. Dzięki dotacji opłata regularna za żłobek jest porównywalna z opłatą w żłobkach publicznych. Myślę, że informacja dotycząca utworzenia następnych 50 miejsc w Gminie Myszków ucieszy rodziców naszych dzieci, zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie ciągle słyszymy, że nie ma żłobka w mieście.

NIEPUBLICZNY Ż??OBEK "BAWILAND"

E-maila o takiej treści otrzymaliśmy dzisiaj z Klubu Bawiland. Jednocześnie informujemy, że do 30 listopada br. potrwa rekrutacja dla pierwszych 30-tu dzieci do lat 3. Dla kolejnych 20-tu maluchów zostanie ogłoszona rekrutacja z końcem 2018r. i będzie trwała od 01.01.2019 do 28.02.2019.

Szczegóły mogą Państwo znaleźć na stronie www.klubbawiland.pl/index.php/o-projekcie

PAŹ

1976