Pomoc starszym i zagrożonym ubóstwem

Pomoc starszym i zagrożonym ubóstwem

„Jesteśmy dla naszych mieszkańców - wsparcie specjalistyczne w Gminie Myszków” - tak brzmi tytuł nowego programu przeznaczonego dla osób starszych i zagrożonych ubóstwem, który będzie realizowany na terenie miasta przez cały 2019 r.

Z projektu będą mogły skorzystać 22 osoby, rekomendowane przez nasz MOPS. Komisja Oceny Projektów Urzędu Marszałkowskiego pozytywnie i wysoko oceniła wniosek o dofinansowanie projektu złożony przez Gminę  Myszków. Wartość projektu to 411.100,00 zł., a dofinansowanie wynosi 382.323,00 zł.

Oś priorytetowa IX. Włączenie społeczne, działanie 9.2. Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne, poddziałanie 9.2.2. Rozwój usług społecznych i zdrowotnych.

PAŹ