Dotyk Jury będzie wzbogacony o basen

Dotyk Jury będzie wzbogacony o basen

23 października została podpisana umowa pomiędzy Burmistrzem Miasta Myszkowa Włodzimierzem Żakiem a firmą AMAYA ARCHITEKCI Bartosz Majewski z Katowic na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i specyfikacji wykonania i odbioru robót budowlanych dotyczących projektu „Rewitalizacja terenu rekreacyjnego Pohulanka w Myszkowie”. Mowa jest oczywiście o rozbudowie Dotyku Jury.

Zgodnie z wykonanym już projektem budowlanym, który zawiera: a/basen rekreacyjny, b/wodny plac zabaw dla dzieci, c/plażę miejską, d/tężnię solankową, e/budynek z gastronomią i zapleczem technicznych, f/parking - 30 miejsc postojowych i stanowiska dla 40 rowerów, Gmina realizuje kolejny etap inwestycji czyli dokumentację. Termin jej wykonania to 270 dni od daty zawarcia umowy czyli od dzisiaj.

PAŹ