Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

WOŚP w Myszkowie

Filtrowanie aktualności

data od

data do

17. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tegorocznym hasłem przewodnim finału było wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. 210 wolontariuszy w Myszkowie, Niegowie i Żarkach kwestowało od wczesnych godzin rannych a mieszkańcy Myszkowa jak i całego powiatu nie żałowali grosza na ten szczytny cel. Do kwesty włączyły się wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu. Wolontariusze zebrali 44.650,74 zł, kwotę większą niż w ubiegłym roku, a najwięcej pieniędzy spośród nich uzbierała Magdalena Jastrzębska.

Finałowemu graniu towarzyszyły jak zwykle liczne zawody i turnieje sportowe (halowej piłki nożnej, koszykówki, tenisa stołowego, wyciskania sztangi na ławeczce). W Miejskim Domu Kultury odbył się koncert finałowy, okraszony występami zespołów m.in. Nofls, 3 Z D, Lar Trio, Za 5 dwunasta, ADHD. Gwiazdą myszkowskiego finału WOŚP był Sztywny Pal Azji. Występy zespołów przeplatały licytacje przedmiotów, których sprzedaż w znaczący sposób corocznie wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Uczestnicy koncertu finałowego wylicytowali przedmioty na kwotę ponad 4.000 złotych. Burmistrz Romaniuk wspomógł WOŚP, licytując koszulkę orkiestry za kwotę 300 zł. Największa suma padła podczas licytacji kubka XVII Finału WOŚP, który za 2.100 zł powędrował do Wojciecha Łubianki z firmy TRIBAG.

Sztab orkiestry serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom, firmom oraz instytucjom, które pomogły w zorganizowaniu XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Myszkowie.

23

WRZ

2014

2650

razy

czytano

1676/2736

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.