Krajowy certyfikat przedszkola promującego zdrowie

Krajowy certyfikat przedszkola promującego zdrowie

Krajowy certyfikat przedszkola promującego zdrowie dla Przedszkola Nr 5 in. Marii Konopnickiej w Myszkowie.

W dniu 28 listopada 2018r. Dyrektor Przedszkola Nr 5 im. M. Konopnickiej Pani Teresa Bednarska oraz koordynator programu Pani Katarzyna Osiewacz – nauczyciel przedszkola, odebrały w Warszawie z rąk Przedstawiciela Ministerstwa Edukacji Narodowej i Krajowego koordynatora ds. promocji zdrowia KRAJOWY CERTYFIKAT PRZEDSZKOLA PROMUJĄCEGO ZDROWIE.

Krajowy certyfikat przedszkola promującego zdrowie to uwieńczenie 12-letniej pracy przedszkola w zakresie edukacji prozdrowotnej. Jest to jednocześnie motywacja i zachęta do dalszej intensywnej pracy w dziedzinie krzewienia zdrowych nawyków: aktywności ruchowej, zasad bezpieczeństwa i zdrowego żywienia wśród dzieci, ich rodziców i pracowników przedszkola.

Przedszkole nr 5 im. Marii Konopnickiej  w Myszkowie znalazło się w zaszczytnym gronie 36 przedszkoli z całej Polski, wyróżnionych tym znaczącym certyfikatem.

STY