"Każdemu wolno kochać "- ze szczególną miłością do dzieci

"Każdemu wolno kochać "- ze szczególną miłością do dzieci

Dziewiąte, charytatywne przedstawienie za nami. Tym razem, reżyser Tomasz Szulakowski przeniósł nas w aleje gwiazd, ze szczególnym klimatem okresu Młodej Polski.

Wypełniona po brzegi sala widowiskowa żywo reagowała na przeboje tamtych lat. A gdy już mówimy o historii to warto pamiętać, że to właśnie dziewięć lat temu była europosłanka Małgorzata Handzlik zwróciła się do burmistrza Włodzimierza Żaka o współpracę przy projekcie charytatywnego przedstawienia. Pierwsze, grane było na rzecz myszkowskiego szpitala, kolejne na dzieci z niepełnosprawnością – Sekcja „W stronę Marzeń”.

I tak już co roku, przy ogromnym zaangażowaniu występujących, przedsiębiorców wspierających inicjatywę, instytucji m.in. Miejskiego Domu Kultury, Fundacji PoMocna, Pań: Małgorzaty ??apety, Agaty Skały, Anny Paterek, Hotelu Kinga, a przede wszystkim właśnie włodarza Myszkowa Włodzimierza Żaka to przedsięwzięcie, niezmiennie co roku kończy się sukcesem. Mianem sukcesu określamy w tym przypadku zbiórkę funduszy na turnus rehabilitacyjny dla dzieci ze stowarzyszenia sekcja „W stronę Marzeń”. W tym roku jest to kwota 25.400,00 zł.

Przedstawienie charytatywne "Każdemu wolno kochać" - 31.05.2019 r. (Ilość zdjęć w galerii: 55)

CZE

Fot. A. Paterek