40. Jubileuszowy Bieg V Stawów za nami

40. Jubileuszowy Bieg V Stawów za nami

W niedzielę 9 czerwca odbył się jubileuszowy 40. Międzynarodowy Bieg V Stawów. Jak co roku trasa, którą uczestnicy biegu określają jako jedną z piękniejszych, biegła wokół stawów na Pohulance. Start i meta jak zwykle na Dotyku Jury. Po raz kolejny w biegu wzięli udział biegacze z czeskiej Koprivnice - naszego miasta partnerskiego. Oprócz głównego biegu na 10 km odbywały się również biegi dla przedszkolaków i młodzieży szkolnej.

W tym roku, organizatorzy czyli MOSiR i Urząd Miasta Myszkowa z racji okrągłej rocznicy przewidzieli atrakcyjne, dodatkowe nagrody, rozlosowane wśród wszystkich uczestników biegów oraz konkurencji w nordic  walking.  W tym roku, również po raz pierwszy imprezie biegowej towarzyszył piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców przy SP Nr 2. Wyśmienita pogoda, nagrody, gry, zabawy i dmuchane zjeżdżalnie, występy dzieci sprawiły, że wokół panował nastrój radości i zabawy, czas zbliżających się wakacji.

Wszystkim  zwycięzcom gratulujemy, zapraszamy za rok na kolejny bieg, a poniżej prezentujemy wyniki.

Galeria z 40. Międzynarodowego Biegu V Stawów

CZE