Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Energia popłynie

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Firma Enion Sp. z o.o. Kraków wygrała przetarg na dostawę energii elektrycznej polegającej na sprzedaży energii wraz z usługą dystrybucji energii na terenie miasta Myszków. Oferta cenowa Enionu to kwota 696.247,99 zł (brutto), która jest kwotą na dzisiaj, bowiem cena na dostawę energii jest cenną zmienną. Zmiana ceny na dostawę energii będzie zawierana na podstawie oddzielnych umów, która jest niezależna od stron umowy, naliczać ją będzie Urząd Regulacji Energetyki.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii na terenie miasta Myszkowa, na potrzeby: oświetlenia ulic i placów, oświetlenia świątecznego, budynku Urzędu Miasta w Myszkowie, placówki Straży Miejskiej w Myszkowie, sygnalizacji świetlnej, obiektów małej architektury, uruchamiania syren alarmowych, obsługi imprez plenerowych. 

Jednak część oświetlenia nie podlega miastu, znaczy to, iż oświetlenia na osiedlach podlegają spółdzielniom mieszkaniowym i do nich należy się zwracać w przypadku nieoświetlonych dróg osiedlowych. Bowiem pewien zbulwersowany mieszkaniec miasta uznając, że za ciemności na jego osiedlu odpowiada burmistrz – właśnie do niego udał się z pretensjami. Wprawdzie w tej kwestii nie był On winien, ale służby miejskie zainterweniowały. Efekt osiągnięty. Na osiedlu światło się świeci. Oczywiście, zawsze można przyjść do burmistrza, ale w tej kwestii prościej do prezesa spółdzielni mieszkaniowej.

23

WRZ

2014

1174

razy

czytano

1686/2731

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.