Delegacja z Kopřivnice gościła w Myszkowie

Delegacja z Kopřivnice gościła w Myszkowie

Tegoroczne Dni Myszkowa były okazją do goszczenia w Myszkowie samorządowców z czeskiej Kopřivnice. Współpraca Myszkowa z miastem słynącym z przemysłu samochodowego została zapoczątkowana w 1997 roku a więc trwa już nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Podczas swojej wizyty partnerzy z Kopřivnice mieli okazję uczestniczenia w tegorocznych Dniach Myszkowa. Wielkie święto miasta zrobiło na gościach duże wrażenie.

Jak wspomniał burmistrz Włodzimierz Żak, wizytacja gości z Kopřivnice była okazją do zaprezentowania partnerowi miejskich instytucji i atrakcji Myszkowa oraz szansą na wypracowanie kolejnych wspólnych przedsięwzięć.

Podczas spotkań pomysłów na zacieśnianie współpracy pomiędzy miastami partnerskimi nie brakowało. Efekty tych rozmów w postaci realizacji konkretnych przedsięwzięć poznanym wkrótce.

LIP