Na zakończenie sezonu plażowego

Na zakończenie sezonu plażowego

W minioną sobotę 24 sierpnia na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury” odbył się turniej z cyklu "Plażowy Dotyk Jury" Mężczyzn pt: „Myszków - Zakończenie Sezonu Plażowego 2019”.

Rywalizacja w turnieju toczyła się tzw. w systemie brazylijskim (druga porażka powodowała odpadnięcie z turnieju jeden set do 21 pkt.) natomiast półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 15 pkt.

Zwycięstwo w całym turnieju odniosła para Dorobisz/Żoń (Żarki), którzy w finale okazali się lepsi od pary Rak/Madej (Będzin/Sosnowiec). Na trzecim stopniu podium stanęła para Barczyk/Szecówka (Choroń/Poraj), którzy zwyciężyli z parą Siwek/Widz (Myszków).

Najlepsze pary na zakończenie turniejów otrzymały puchary oraz dyplomy. Warto zaznaczyć, że był to już trzydziesty Turniej Piłki Plażowej organizowany na Kompleksie Sportowym "Dotyk Jury", który zaprasza co roku do rywalizacji "plażowiczów" oraz "plażowiczki" z terenu całej Polski.

Organizatorem turniejów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie a pomysłowadcom i koordynatorem wszystkich turniejów z cyklu "Plażowy Dotyk Jury" Marek Woliński.

TURNIEJ M??ŻCZYZN 24.08.2019 r (sobota)
1. Radosław Dorobisz/Mariusz Żoń (Żarki)
2. Dawid Rak/Wojciech Madej (Będzin/Sosnowiec)
3. Mikołaj Barczyk/Maciej Szecówka (Choroń/Poraj)