Bezpłatne szkolenie dla stowarzyszeń

Bezpłatne szkolenie dla stowarzyszeń

Burmistrz Miasta Myszkowa zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego realizujące zadania publiczne na rzecz mieszkańców Myszkowa na bezpłatne szkolenie pn: "Udzielanie i rozliczanie dotacji dla organizacji pozarządowych według nowych zasad”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 listopada 2019 r. (wtorek) w godz. 16.00  w sali sesyjnej Urzędu Miasta Myszkowa, ul. Kościuszki  26 (II piętro). Szkolenie poprowadzi p. Artur Gluziński - doświadczony i ceniony wykładowca, który zajmuje się zagadnieniami współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi.

Zainteresowanych udziałem prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do dnia 8 listopada 2019 r. telefonicznie pod nr 34 313 26 82 wew. 168 lub na adres e-mail:promocja@miastomyszkow.pl. Przy zgłoszeniu proszę podać jaką organizację/instytucję Państwo reprezentują. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proszę o wytypowanie do udziału w szkoleniu maksymalnie 2 osób z organizacji/instytucji.

PAŹ