Ku czci Ich pamięci

Ku czci Ich pamięci

Przedstawiciele województwa, powiatu, miasta oraz służb mundurowych w przededniu Święta Zmarłych, oddali hołd Powstańcom Styczniowym.

Pamięć powstańców uczcili, składając kwiaty i znicze na mogile przy skwerze Teodora Cieszkowskiego w Mrzygłodzie: Wicewojewoda Śląski Robert Magdziarz, Wicestarosta Powiatu Myszkowskiego Mariusz Morawiec wraz z Sekretarzem Powiatu Krystyną Jasińską, Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak wraz z zastępcą Iwoną Franelak, Komendant Powiatowy Policji Marcin Lemański oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie Sergiusz Wiśniewski.

W Dniu Pamięci, w hołdzie Powstańcom - 29.10.2019 r. (Ilość zdjęć w galerii: 10)

PAŹ