Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Dofinansowanie z MON dla Myszkowa na modernizację strzelnicy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dofinansowanie z MON dla Myszkowa na modernizację strzelnicy

27 listopada br. Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak odebrał w Warszawie z rąk Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka dofinansowanie z budżetu państwa w kwocie 320.000,00 złotych na modernizację strzelnicy w Myszkowie. 

Gmina Myszków otrzymała dofinansowanie z programu „Strzelnica w powiecie”. Oprócz Myszkowa, który został zgłoszony i spełnił warunki formalne niezbędne do udziału w programie, zaświadczenia odebrali przedstawiciele władz samorządowych Przysuchy, Jasła, Piekar Śląskich, Tryńczy, Bolimowa, Rawicza, Gniezna, Sokółki oraz Domianowa.


Fot. MON

Uroczystość rozstrzygnięcia programu miała miejsce na strzelnicy Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce pod Warszawą.

- Dziękuję za to, że państwa jednostki samorządu terytorialnego wzięły udział w tym postępowaniu konkursowym związanym z budową i modernizacją strzelnic. To ważny program, który jest oczekiwany przez społeczeństwo - powiedział do samorządowców Mariusz Błaszczak, Minister Obrony Narodowej, wręczając zaświadczenia o dofinansowaniu zadań związanych z budową, remontami i utrzymaniem strzelnic oraz rozwijaniem sportu strzeleckiego. 


Fot. MON

- Dzięki temu programowi możliwe jest zachęcenie do strzelectwa sportowego młodzieży oraz osób dorosłych, rozwijania ich umiejętności strzeleckich, tak aby w przyszłości mogli wstąpić do wojsk operacyjnych lub obrony terytorialnej, czy też stanowić wyszkolone rezerwy – powiedział minister, wręczając burmistrzowi Myszkowa i pozostałym samorządowcom zaświadczenia o uzyskaniu dofinansowania.


Fot. MON

28

LIS

2019

2841

razy

czytano

308/2764

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Fot. MON

Zdjęcie: Fot. MON

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.