Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej - bezpłatne warsztaty szkoleniowe

Wydział Rozwoju i Strategii Miasta wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach, filia w Częstochowie zaprasza na bezpłatne warsztaty szkoleniowe w dniu 20 lutego 2009r. w godz. 9.00 – 12.00 w Sali Zamkowej Urzędu Miasta.

Program warsztatów:
1. Harmonogram Biznes planu.
2. Struktura wniosku o udzielenie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.
3. Regulamin przyznania dotacji.
4. Lista rankingowa instytucji z województwa śląskiego, które będą obsługiwać wdrażanie działania 6.2 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienie.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w warsztatach zapraszamy na zapisy wyłącznie osobiście do dnia 19.02.2009r. (Wydział Rozwoju i Strategii Miasta: parter Urzędu Miasta, pokój nr 20, tel. 034/313-26-82 wew. 145)

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w powyższym programie bez uprzedniego powiadamiania.