Transmisja z obrad XXII sesji Rady Miasta

Transmisja z obrad XXII sesji Rady Miasta

Zapraszamy do śledzenia transmisji z obrad XXII sesji Rady Miasta w Myszkowie. Transmisja rozpocznie się 5 marca br. o godz. 11:00 za pośrednictwem platformy esesja.tv.

Transmisja z obrad XXII sesji Rady Miasta w Myszkowie

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Informacja Przewodniczącego Rady Miasta o podpisaniu protokołu z sesji Rady Miasta z dnia 6 lutego 2020r. oraz o uwagach wniesionych przez radnych.
4. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności w okresie międzysesyjnym.
5. Przedstawienie sprawozdań z działalności Komisji Rady Miasta w Myszkowie za 2019r.
6. Podjęcie uchwał w sprawie:

• wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów dzierżawy z dotychczasowymi dzierżawcami,
  • wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Myszków położonej w Myszkowie (obręb Myszków),
  • obciążenia nieruchomości stanowiącej własność Gminy Myszków służebnością przesyłu,
  • nabycia na rzecz Gminy Myszków prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Myszkowie (obręb Myszków),
  • określenia zasad udzielania dotacji celowej do wymiany starych źródeł ciepła na nowe proekologiczne na terenie Miasta Myszkowa,
  • uchwalenia „Strategii rozwoju elektromobilności dla Miasta Myszkowa na lata 2019-2035”.

7. Informacja na temat interpelacji złożonych przez radnych w okresie międzysesyjnym.
8. Wnioski i oświadczenia radnych.
9. Zamknięcie obrad sesji.