Komunikat - koronawirus

Komunikat - koronawirus

Premier RP Mateusz Morawiecki oświadczył, że rząd zdecydował o zamknięciu przedszkoli, szkół, uczelni wyższych, placówek kultury, ośrodków sportu, aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa w kraju.

W związku z zaistniałą sytuacją, w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Myszków w dniach 12 marca (czwartek) i 13 marca (piątek) nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne.

Od 16 marca do 25 marca br. zawieszone zostają zajęcia w przedszkolach i szkołach należących do Gminy Myszków.

Zgodnie z poleceniem Wojewody Śląskiego, od 12 marca do odwołania zostają zamknięte żłobki i kluby malucha.

Od 12 marca do 25 marca Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna nie będą świadczyły usług. Szczegółowe informacje na stronach internetowych placówek.

Odwołuje się również wszystkie imprezy o charakterze kulturalnym i sportowym.

Od 13 marca bilety komunikacji miejskiej dostępne będą wyłącznie w punktach stacjonarnych lub za pomocą aplikacji mPay.