Komunikat Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach do dawców

Szanowni Krwiodawcy,

W ostatnich tygodniach kolejny raz udowodniliście, że zawsze możemy na Was liczyć. Dzięki wzorowej aktywności w ofiarowaniu krwi i jej składników, obecnie zapasy są zabezpieczone. Dodatkowo, w związku ze zmniejszonym zapotrzebowaniem ze strony szpitali, odwołujemy wszystkie ekipy wyjazdowe w dniach od 1 do 14 kwietnia 2020 roku.

Dbajcie o zdrowie swoje i najbliższych. W miarę możliwości unikajcie kontaktu z osobami zakażonymi wirusem lub objętymi kwarantanną.

W sytuacji, kiedy ponownie będzie potrzebna Wasza nadzwyczajna aktywność, będziemy Was o tym informowali.

DZI??KUJEMY.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa