Ogrodowa na ukończeniu

Ogrodowa na ukończeniu

Budowa drogi w ulicy Ogrodowej zbliża się ku końcowi. Obecnie trwają pracę przy układaniu nawierzchni asfaltowej na ostatnim odcinku tj. od garaży przy ulicy Ogrodowej do skrzyżowania z ulicą 1 Maja.

Inwestycja rozpoczęła się pod koniec 2018 roku i była podzieloną na dwa zadania: "Przebudowa i budowa sieci wodociągowej w ul. Ogrodowej i bocznej wraz z przepięciem istniejących przyłączy wodociągowych" oraz "Budowa drogi wraz kanalizacją sanitarną i deszczową".

W ramach tego zadania powstała droga z nawierzchnią asfaltową, chodnik, miejsca parkingowe, kanalizacja deszczowa i sanitarna oraz przebudowana została sieć wodociągowa. Wykonano również roboty związane z budową kanału technologicznego oraz przebudowano sieci elektroenergetyczną oraz teletechniczną. Wartość inwestycji to 4,3 mln zł.

Wykonana inwestycja pozwoli szybciej i bezpieczniej dotrzeć na Dotyk Jury istniejącą już ścieżką rowerową mieszkańcom największego osiedla w Myszkowie.

CZE