Ruszyła rekrutacja na zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym

Ruszyła rekrutacja na zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym

Rok akademicki 2019/2020 to szósta edycja Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB w Myszkowie we współpracy z Urzędem Miasta. W minionym roku odbyło się sześć stacjonarnych wykładów, a ze względu na Covid-19, siedem w formule on-line, lecz z czynnym udziałem małych studentów.

Wśród tematyki zajęć były zarówno te z dziedziny chemii i fizyki, jak i ze świata sztuki, muzyki i baśni. Niewątpliwie, czas spędzony na wykładach i zajęciach z Uniwersytetem Dziecięcym Akademii WSB to dla naszych najmłodszych mieszkańców fantastyczna przygoda.

Wprawdzie trwają wakacje, lecz czas by pomyśleć o kolejnym roku akademickim, który prezentuje się nad wyraz ciekawie. Kolejny rok współpracy pomiędzy Urzędem Miasta a Akademią WSB zaowocuje nowością, ofertą kierowaną również do rodziców młodych studentów. Oprócz wykładów dla rodziców, dostępu do bezpłatnych zasobów Biblioteki Akademii WSB każdy rodzic, który zapisze swoje dziecko do Uniwersytetu Dziecięcego do 15 lipca, otrzyma BON edukacyjny o wartości 1000 zł na studia magisterskie, doktoranckie, Executive MBA oraz Master of Business Administration.

Wszelkie informacje na stronie Uniwerystetu Dziecięcego Akademii WSB (kliknij tutaj) lub w Referacie Promocji Kultury i Sportu UM, tel. 34/313-26-82 wew. 146 lub 168.

LIP