Rekord Guinnessa na Dotyku Jury?

Rekord Guinnessa na Dotyku Jury?

Janusz Chomontek - sportowiec, wielokrotny rekordzista w Myszkowie. Już 26 września na Dotyku Jury, Janusz Chomontek podejmie próbę bicia Rekordu Guinnessa w żonglerce dowolnej piłką futbolową.

Ten były piłkarz Gwardii Koszalin i Zawiszy Grzmiąca ma na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów. Karierę rozpoczął w 1989 r. i od tego czasu 19 razy ustanawiał i pobijał rekordy Guinnessa. Wygrał w pojedynku z Diego Armando Maradoną podbijając piłkę 35 tys. razy, zdobywając międzynarodową sławę. Znany piłkarz zdołał podbić ją „tylko” 7 tys. razy.  W czasie 18 godzin, żonglując piłką przeszedł 100 km, trasę maratonu berlińskiego, piłka ani razu nie upadła na ziemię.

Na Dotyku Jury mistrzowi do ustanowienia kolejnego rekordu wystarczy 7 tys. podbić, jednak zapewnia, że będzie ich więcej.

Zapraszamy 26 września na Dotyk Jury, start godz. 12:00. Dopingując mistrza, pamiętajmy o zachowaniu stosownych odległości, Covid 19 wciąż trwa.