Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Ulica Ogrodowa zakończona!

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ulica Ogrodowa zakończona!

Budowa drogi to zawsze jest długotrwały proces, opatrzony przetargami i uzyskaniem odpowiednich zgód i pozwoleń. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest umieszczenie zadania w budżecie, z rozpisaniem jego realizacji na kolejne lata.

Mieszkańcy ul. Ogrodowej mogą dziś cieszyć się nową drogą, lecz dla pracowników Wydziałów Inwestycji i Zamówień Publicznych proces ten zaczął się w 2016 roku, gdy przygotowaną wcześniej dokumentację przetargową złożono do przetargu na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej. 


Ulica Ogrodowa przed realizacją

2 września 2016 r. wyłoniono wykonawcę, którym było Biuro Projektowe „Konstruktor” z Chrzanowa z ceną oferty 104.529,00 zł. Okres realizacji projektu kończył się z rokiem 2016. W ramach przetargu złożono dwie oferty.  Po otrzymaniu dokumentacji mogliśmy przystąpić do dalszej części realizacji zadania, mianowicie uzyskania odpowiednich pozwoleń, by móc ogłosić przetarg na roboty budowlane. Wybór oferty nastąpił 19 listopada 2018 r.

W ulicy Ogrodowej i bocznej została wybudowana sieć wodociągowa wraz z kanalizacją sanitarną i deszczową. Położona została nowa nakładka oraz zrobiono zjazdy do posesji a na łączniku pomiędzy ul. Ogrodową a Sucharskiego 37 miejsc parkingowych, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych. W celu poprawy bezpieczeństwa wykonano wysepki zwalniające oraz nowe oznakowanie drogowe. Z końcem września br. wszelkie prace zostały zakończone i odebrane.

Roboty wykonywał Zakład Transportowo-Handlowo-Usługowy z Wrzosowej. Wartość robót to 4.343.842,63 zł. Na pokrycie kosztów inwestycji, gmina wykorzystała 1 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.


Ulica Ogrodowa po realizacji

13

PAŹ

2020

919

razy

czytano

90/2731

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.