Pierwsze „serducho”

Pierwsze „serducho”

"Uzupełnij SERCE i odbierz SERCE" - pod takim hasłem promowana jest nowa inicjatywa zbiórki plastikowych nakrętek dla małego Alka, wspaniałego chłopca z zespołem Downa.

Pierwsze metalowe serce niosące pomoc, zostało ufundowane przez Placówkę Partnerską ALIOR BANKU S.A. i ustawione na terenie miasta Myszkowa przy ulicy Kościuszki 53.
Pomysłodawcą wsparcia myszkowskich fundacji i inicjatyw jest zespół pracowników Placówki, a Gmina wspiera takie dobre inicjatywy.

Zarówno Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak jak i Magdalena Buc Kierownik Placówki Partnerskiej twierdzą, że takie akcje są nieocenione i każda z nich zasługuje na wsparcie.

Pamiętaj!
Wrzucając małą nakrętkę dajesz miłość i nadzieję, a w zamian w Placówce Banku odbierasz Piękne Serducho.

PAŹ