Szanowni Państwo!

Wobec piątkowego komunikatu Premiera RP odwołuję pracę na dwie zmiany w Urzędzie Miasta. Urząd będzie czynny jak dotychczas, jednak proszę, w miarę możliwości, o telefoniczne bądź mailowe załatwianie spraw.

Jeżeli mają Państwo podpis elektroniczny to proszę o korzystanie, np. w przypadku wniosku o dowód, z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (EPUAP). W trosce o Państwa bezpieczeństwo będę starał się sprowadzić dyżury „przyjęć interesantów” do „przyjęć” telefonicznych, w tym celu uruchomiłem dodatkowy dzień – środę w godz. 13.30-15.00 na kontakt tylko telefoniczny.

Proszę również, by w pomieszczeniu przy Biurze Podawczym znajdowały się  dwie osoby. Z powody COVID-u, do odwołania, nie będzie czynna kasa w Urzędzie Miasta. W banku PKO przy ul. 11 Listopada możecie Państwo dokonać wpłat bez opłat dodatkowych. Zalecam jednak stosowanie wpłat drogą elektroniczną.

Burmistrz Miasta Myszkowa
 Włodzimierz Żak