Umowa na projekt Wolności i Krasickiego

Umowa na projekt Wolności i Krasickiego

W Starostwie Powiatowym pomiędzy Starostą Powiatowym Piotrem Kołodziejczykiem, Burmistrzem Miasta Myszkowa Włodzimierzem Żakiem, Burmistrzem Miasta i Gminy Koziegłowy Jackiem Ślęczką, przedstawicielem PZD oraz przedstawiciele wykonawcy została dziś podpisana umowa na wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej na odcinku 8,5 km od ronda w Postępie (gmina Koziegłowy) do ronda w Mrzygłodzie (gmina Myszków) – ulice Wolności, Krasickiego, Paderewskiego, Krakowska i Zawiercka.

W ramach planowanej inwestycji przewiduje się budowę chodnika, ścieżki rowerowej, miejsc postojowych, budowę kanalizacji deszczowej oraz udrożnienie rowów przydrożnych. Przebudowane zostaną również obiekty mostowe i mur oporowy.

Wartość umowy wynosi 848 700 zł.

LIS