Obchody Święta Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości

Z uwagi na panującą sytuację, obchody Święta Odzyskania Niepodległości będą miały w tym roku inny charakter. Pandemia zmusza nas do zachowania szczególnych środków ostrożności, jednak nie zwalnia z pamięci o nim.

Pamiętajmy zatem, by ten szczególny dla Polaków dzień, uczcić oflagowaniem swoich domów. Niech symbol narodowy jakim jest Flaga Polski, będzie wyrazem naszej pamięci i świętowania. Jeżeli ktoś ma potrzebę serca, kwiatami bądź zniczem uczcić Święto 11 Listopada to zapraszamy. Pamiętajmy jednak o obostrzeniach.

Kwiaty pod Pomnikiem za Ziemię Myszkowską przedstawiciele urzędów, instytucji i organizacji złożą indywidualnie w godzinach:

• Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak - godz. 12.00
  • Starosta Powiatu Myszkowskiego  Piotr Kołodziejczyk - godz. 11.00
  • Komendant Powiatowy Policji insp. mgr  Marcin Lemański i Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej bryg. mgr inż. Sergiusz Wiśniewski - godz. 11.30

LIS