Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Zgłoś się do projektu VAPE

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zgłoś się do projektu VAPE

Zależy Ci na powietrzu, którym oddychasz? Chcesz dołączyć do Projektu? Zgłoś się już dziś! Poszukujemy ochotników i ochotniczek, którzy chcieliby:
1. Na najbliższe 3 lata bezkosztowo zamontować na swojej posesji elektroniczny czujnik jakości powietrza. Jest to bardzo łatwe i można to zrobić samodzielnie.
2. W ciągu najbliższych 3 lat wziąć udział w sześciu badaniach opinii za pośrednictwem telefonu, Internetu lub listownie (za symboliczne wynagrodzenie).

Aby się zgłosić wystarczy wypełnić krótki formularz klikając w link https://forms.gle/PngE6RwqYz79j4SS7 lub skanując kod qr z poniższego plakatu.

W ramach Projektu VAPE na terenie miasta zainstalowane zostały już pierwsze czujniki, a finalnie ma ich być 100 (sprawdź jakośc powietrza w naszym mieście). Zostaną rozmieszczone na terenie całego miasta zarówno na prywatnych posesjach jak i na infrastrukturze miejskiej. Dzięki temu użytkownicy w czasie rzeczywistym będą mogli sprawdzić poziom zanieczyszczeń.

Zanieczyszczenie powietrza to jedno z największych wyzwań - w niewidzialny sposób wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w obecnej sytuacji w której wszyscy, w niezamierzony sposób się znaleźliśmy – COVID-19 powoduje problemy z układem oddechowym, często w trwały sposób go uszkadza. Najnowsze badania pokazują, że smog sprzyja ciężkiemu przebiegowi COVID-19. Tym bardziej powinno nam zależeć na dostępie do świeżego powietrza, nie z butli tlenowej, a z naszego środowiska. Bardzo cieszy nas zaangażowanie mieszkańców, wciąż przybywa nowych zgłoszeń i przygotowujemy drugą turę montażu sensorów.

25

LIS

2020

463

razy

czytano

85/2763

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.