70 lat miasta Myszkowa

70 lat miasta Myszkowa

Rok 2020 bez wątpienia zapisze się na kartach historii i w pamięci ludzi na całym świecie. Przyniósł on wiele nieoczekiwanych zdarzeń, przez które świat musiał zwolnić tempo i dostosować się do nowych norm życia społecznego. To właśnie na ten czas przypadły 70. urodziny naszego miasta, bowiem Myszków otrzymał prawa miejskie w 1950 roku.

Ze względu na sytuację epidemiczną oraz zasady i obostrzenia związane z COVID-19 świętowanie jubileuszu było niemożliwe. Wierzymy, że nadchodzący rok będzie lepszy, a w myśl przysłowia „co się odwlecze to nie uciecze” mieszkańcy Myszkowa spotkają się na wspólnym świętowaniu urodzin naszego miasta.

GRU