Informacja dotycząca lodowiska

Informacja dotycząca lodowiska

Szanowni Państwo,

W związku z pytaniami dotyczącymi otwarcia lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 1 w Myszkowie informujemy, że miasto podjęło działania związane z przygotowaniem obiektu do użytku w czasie ferii.

Biorąc pod uwagę zalecenia rządu oraz konsultacje z sanepidem lodowisko do końca roku będzie nieczynne.

Nasze działania mają na celu dobro naszych mieszkańców.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna, która jest bardzo dynamiczna oraz rozporządzenia rządu umożliwią naszym mieszkańcom korzystanie z lodowiska w czasie ferii.

Jednocześnie przypominamy, że według rozporządzeń administracji rządowej dzieci i młodzież do 16 roku życia muszą przemieszczać się pod opieką rodzica lub opiekuna.

Wszystkie aktualne zasady i ograniczenia wynikające z COVID-19  można znaleźć na www.gov.pl

GRU