Kontakt w sprawie odśnieżania i odbioru odpadów

Kontakt w sprawie odśnieżania i odbioru odpadów

W celu usprawnienia odbioru odpadów zapraszamy do pobrania darmowej aplikacji EcoHarmonogram. Dzięki automatycznym powiadomieniom trudniej o pomyłkę w terminie odbioru odpadów. Na naszej stronie znajdują się szczegółowe informacje oraz sposób pobrania aplikacji.

Aplikacja EcoHarmonogram jest darmowa i dostępna do ściągnięcia w sklepach AppStore (dla systemu IOS) i Google Play (dla systemu Android).

Wystarczy wejść na swoim smartfonie do sklepu z aplikacjami, wyszukać aplikację EcoHarmonogram, zainstalować a następnie wpisać miejscowość i swój adres zamieszkania.

W sprawach dotyczących odbioru odpadów komunalnych proszę o kontaktowanie się bezpośrednio z Punktem Obsługi Klienta Wywóz Nieczystości oraz Przewóz Ładunków Wiesław Strach pod numerem telefonu: 510 220 387.

Natomiast w sprawach dotyczących odśnieżania proszę o kontaktowanie się bezpośrednio z P.U.K. SANiKO Sp. z o. o. w Myszkowie pod numerem telefonu: 666 867 472.

STY