Informacja - wywóz odpadów komunalnych

Informacja - wywóz odpadów komunalnych

Szanowni Państwo!

W wyniku postępowania przetargowego  na wywóz odpadów komunalnych na terenie miasta Myszkowa, została wybrana nowa firma Wywóz Nieczystości oraz Przewóz Ładunków Wiesław Strach z Częstochowy. Startujący w przetargu poprzedni odbiorca, którego partnerem było nasze SANiKO, dał wysoką cenę, a tym samym, przegrał postępowanie przetargowe. Oferta złożona przez firmę Wywóz Nieczystości oraz Przewóz Ładunków Wiesław Strach była ofertą tańszą i zgodnie z umową ma świadczyć usługę wywozu odpadów do 31 grudnia 2022 r.

Cena, jaką Firma zaoferowała za usługę, pozwoliła Gminie na utrzymanie opłat za odbiór odpadów, na dotychczasowym poziomie. Tym samym, zmieniła się również siedziba „Punktu obsługi klienta”, która znajduje się na ul. Wyszyńskiego 16, natomiast ewentualne reklamacje dot. odbioru odpadów komunalnych można zgłaszać pod numerem telefonu 510 220 387. Niestety, nasze bieżące kontrole wykazały, że firma w świadczeniu usługi, nie osiąga taki standardów, jakich oczekiwaliśmy, dlatego na wykonawcę, zgodnie z zawartą umową, została nałożona kara.

Pod naszym telefonem 34/313-26-82 w. 171 przyjmujemy zgłoszenia o uszkodzonych przez firmę koszach. Jeżeli natomiast chcą się Państwo podzielić innymi spostrzeżeniami, dotyczącymi odbioru odpadów komunalnych, to prosimy o kontakt za pomocą naszej strony internetowej.

STY