Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

1000 książek dotarło do "siódemki"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

1000 książek dotarło do "siódemki"

25 lutego br. do Szkoły Podstawowa nr 7 im. Jana Brzechwy w Myszkowie dotarły książki wygrane w konkursie Empiku „1000 powodów, by czytać”

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy plastycznej, na którą później były oddawane głosy przez użytkowników aplikacji mobilnej Empik. Akcja trwała od 2 listopada do 2 grudnia, i w tym czasie można było oddać głos na wybraną szkołę. Konkurencja była ogromna, ponieważ w konkursie do rywalizacji o 1000 książek stanęło aż 550 szkół podstawowych z całej Polski. Szkoła w Będuszu rywalizowała w kategorii do 120 uczniów. Walka o miejsca finałowe była bardzo zacięta, szczególnie w ostatnich dniach. Szkolnym koordynatorem i inicjatorką konkursu była nauczycielka SP 7 Katarzyna Rok a akcję wspierali rodzice Dominik Lech i Kamil Będkowski, którzy zachęcali mieszkańców Myszkowa do głosowania. Wygrana w konkursie jest wspólnym sukcesem wielu osób zaangażowanych w codzienne głosowanie: rodziców, uczniów, nauczycieli, mieszkańców Myszkowa.

Wielki finał akcji miał miejsce w miniony czwartek, kiedy to do szkoły przyjechała ciężarówka wypełniona tysiącem książek wybranych przez uczniów i nauczycieli. Przed szkołą odbyło się krótkie przedstawienie przygotowane przez Empik. Przekazanie nagrody miało charakter uroczysty, w którym uczestniczył Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, ale też wesoły, Pan Przecinek i Pani Kropka rozbawili wszystkich obecnych na placu szkolnym.

Książki wygrane w konkursie wzbogacą szkolną bibliotekę.

02

MAR

2021

311

razy

czytano

31/2764

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.