Informacja dla mieszkańców ulic Prusa i Jana Pawła II

Informacja dla mieszkańców ulic Prusa i Jana Pawła II

Szanowni Państwo, właściciele posesji  i mieszkańcy ulic Prusa i Jana Pawła II w Myszkowie,

W związku z realizacją dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Budowa kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, oraz przebudowa i budowa dróg wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie osiedla mieszkaniowego Podlas w Myszkowie” Gmina Myszków informuje, że projektanci firmy AK-BUD KONRAD GALANT z Częstochowy działający na zlecenie Gminy będą przeprowadzali spotkania z właścicielami nieruchomości poszczególnych ulic dotyczące uzgodnienia i ustalenia lokalizacji sięgaczy do projektowanej kanalizacji sanitarnej.

W celu sprawnego załatwienia sprawy prosimy o poświęcenie Państwa cennego czasu i umożliwienie wykonania wizji na terenie Waszych posesji, wspólne ustalenia, oraz spisanie wymaganego oświadczenia z uzgodnień.

Harmonogram spotkań na nadchodzący tydzień:
05.07.2021 r. (poniedziałek) od godz.15.00-19.00 ul. Prusa od posesji numer 1 w stronę ulicy Sobieskiego,
06.07.2021 r. (wtorek) od godz.15.00-19.00 kontynuacja ul. Prusa oraz Jana Pawła II od posesji numer 55 w stronę cmentarza,
09.07.2021 r. (piątek) od godz. 15.00-19.00 kontynuacja ul. Jana Pawła II.

LIP