Online o "Czystym Powietrzu"

Online o "Czystym Powietrzu"

Zapraszamy Mieszkańców Miasta Myszkowa na spotkanie informacyjno-konsultacyjne online dotyczące programu "Czyste Powietrze".

Mieszkańcy w ramach ww. programu mogą otrzymać dotację na wymianę źródła ciepła (piece na ekogroszek, gaz, pellet, pompę ciepła itp.), instalację centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej, mikroinstalację fotowoltaiczną oraz na termomodernizację budynków, wymianę stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Spotkanie odbędzie się 19 lipca 2021 roku (poniedziałek) od godz. 12.00. Aby zalogować się na ww. spotkanie należy wejść w link: https://bit.ly/myszkow_czyste_powietrze

W spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani ww. działaniami, również sprzedawcy urządzeń podlegajacych dotacji oraz ich instalatorzy.
Serdecznie zapraszamy!

LIP