Siatkówka plażowa na zakończenie wakacji

Siatkówka plażowa na zakończenie wakacji

28 sierpnia na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury” odbył się Turniej Piłki Plażowej Mężczyzn pn.: „Myszków - Zakończenie Sezonu Plażowego 2021”.

Turniej wygrała para Jacek Gawroński/Nikodem Wolański z Częstochowy, która w finale pokonała parę Radosław Dorobisz/Arkadiusz Łokociejewski z Żarek/Gliwic. Na najniższym stopniu podium stanęli Mateusz Grycman i Albert Szymańczyk (Chorzów/Katowice), która zwyciężyła z parą Sebastian Szafruga/Tomasz Bijak (Siewierz).

Najlepsze pary plażowe na zakończenie turnieju otrzymały puchary. W 2021 roku rozegrano wszystkie zaplanowane na ten sezon turnieje plażowe tj. "Myszków otwiera Sezon Plażowy","Plażowy Dotyk Jury","MOSiR Cup" i "Siatkarska Noc w Myszkowie".

Organizatorzy - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie wspólnie z Markiem Wolińskim - pomysłodawcą turniejów, dziękują wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom za udział w tegorocznych rozgrywkach plażowych.

Klasyfikacja końcowa
1. Jacek Gawroński/Nikodem Wolański - Częstochowa
2. Radosław Dorobisz/Arkadiusz Łokociejewski - Żarki/Gliwice
3. Mateusz Grycman/Albert Szymańczyk - Chorzów/Katowice