42. Bieg V Stawów za nami!

42. Bieg V Stawów za nami!

W sobotę, 4 września już po raz 42. odbył się Międzynarodowy Bieg V Stawów. W tegorocznym biegu głównym wzięło udział 115 uczestników, 96 biegaczy oraz 19 zawodników i zawodniczek w nordic walking.
Punktualnie o godz. 10:00 Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak wystartował bieg główny na 10 km, 5 minut później na tą samą trasę wyruszyli "nordikowcy".

Zwycięzcami 42. Biegu V Stawów w kategorii open zostali: wśród mężczyzn Pavel Olyjnik z Ostrowa Wielkopolskiego a wśród kobiet Natalia Semenarych z Kivshovaty. Najlepszymi myszkowianami zostali Piotr Magiera i Tamara Koczur. W biegu głównym wystartował również burmistrz Włodzimierz Żak.

Dystans 10 km w nordic walking najszybciej pokonał Łukasz Dors z Janowa a wśród kobiet Mariola Pasikowska z Żarek.

Wyniki 42. Międzynarodowego Biegu V Stawów

Tegoroczny Bieg V Stawów wchodzi w skład Grand Prix Powiatu Myszkowskiego.

W biegach towarzyszących wystartowały również przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i średnich. Po wszystkich biegach i otrzymanych nagrodach, odbyła się loteria z atrakcyjnymi nagrodami, w której wzięli udział wszyscy uczestnicy biegów.

Podsumowanie biegów dzieci i młodzieży

Organizatorem 42. Biegu V Stawów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie przy współpracy z Urzędem Miasta Myszkowa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w biegach a sponsorom za pomoc w organizacji i ufundowanie atrakcyjnych nagród. Do zobaczenia za rok.

42. Międzynarodowy Bieg V Stawów - 04.09.2021 (Ilość zdjęć w galerii: 212)

42. Międzynarodowy Bieg V Stawów - 04.09.2021