Myszkowski Tydzień Sportu w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich i STMiG

Zapraszamy na MYSZKOWSKI TYDZIEŃ SPORTU w ramach XIII EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU DLA WSZYSTKICH oraz XXVII SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN

W programie:
-> 21.09.2021 r. (wtorek) KOSZYKÓWKA jako sportowa gra zespołowa. Bezpłatne zajęcia w tematyce gry w koszykówkę dla wszystkich chętnych bez podziału wiekowego, start godz. 20:00-21:30, sala gimnastyczna MOSiR Myszków. Prowadzący zajęcia: p. Rafał Jurasiński.
-> 22.09.2021 r. (środa) LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO! Bezpłatne zajęcia ruchowe i biegowe dla wszystkich, start godz. 18:00-20:00, Kompleks wypoczynkowo - sportowy "Dotyk Jury" w Myszkowie.  Prowadząca zajęcia: p. Agnieszka Janocha.
-> 23.09.2021 r. (czwartek) Chcesz się oderwać od rzeczywistości? SEKCJA WSPINACZKI SPORTOWEJ zaprasza uczestników od 16 roku życia na bezpłatne - porady, wskazówki i hop do góry, start godz. 20:00-22:00, sala gimnastyczna MOSiR Myszków. Prowadzący zajęcia p. Maciej Bartoszek.
-> 24.09.2021 r. (piątek) NORDIC WALKING - naturalna forma aktywności ruchowej w każdym wieku. Bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych, start godz. 18:00-20:00, Kompleks wypoczynkowo-sportowy "Dotyk Jury" w Myszkowie. Prowadząca zajęcia p. Małgorzata Bojanek.
-> 25.09.2021 r. (sobota) AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA - gry i zabawy z piłką nożną. Bezpłatne zajęcia dla dzieci z rocznika 2015 i młodsi, start godz. 10:00 - 12:00 na Kompleksie wypoczynkowo-sportowym "Dotyk Jury" w Myszkowie - w razie niesprzyjającej pogody zajęcia zostaną przeniesione na salę gimnastyczną MOSiR Myszków. Prowadzący zajęcia p. Piotr Wysocki.
-> 25.09.2021 r. (sobota) ZAJĘCIA FITNESS I grupa o tematyce TRENING OBWODOWY godz. 16:00-17:00, sala gimnastyczna MOSiR Myszków,  II grupa o tematyce BPU godz. 17:00 - 18:00, sala gimnastyczna MOSiR Myszków. Prowadząca zajęcia p. Elżbieta Borecka-Brzózka.
-> 26.09.2021 r. (niedziela) TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN. Bezpłatne uczestnictwo. start godz. 9:00-14:00, sala gimnastyczna MOSiR Myszków. Prowadzący p. Sławomir Wawryło.
-> 27.09.2021 r. (poniedziałek) "No to w górę!" ŚCIANKA WSPINACZKOWA. Bezpłatne zajęcia dla dzieci. start godz. 15:00-18:00, sala gimnastyczna MOSiR Myszków. Prowadzący zajęcia p. Marek Woliński.
-> 27.09.2021 r. (poniedziałek) TRENUJ Z NAMI - TRENING TYPU BOKSERSKIEGO. Bezpłatne zajęcia pokazowe - technika, płynność ruchu oraz zmysł walki dla każdego, start godz. 19:00-20:30, sala gimnastyczna MOSiR Myszków. Prowadzący zajęcia p. Paweł Sujka.

Dla wszystkich uczestników sportowych zmagań pamiątkowe CERTYFIKATY UCZESTNICTWA. http://federacja.com.pl/site2/linki.html

Więcej szczegółów w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (www.mosirmyszkow.pl)