Wszystkich Świętych - zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

Wszystkich Świętych - zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych zmieni się organizacja ruchu wokół największych cmentarzy w naszym mieście. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Cmentarz przy ul. Sikorskiego
Ulica Sikorskiego będzie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ulic Kościuszki (DW 793) do ul. Skłodowskiej. Na ul. Skłodowskiej nie będziemy się też mogli zatrzymywać i parkować.
Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać w dniu 1 listopada 2021 r. od godz. 6.00 do godz. 20.00.

Cmentarz przy ul. Cmentarnej (Mrzygłód)
Na ulicy Cmentarnej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy tj. wjazd od ulicy Królowej Jadwigi do Zawierckiej. Jednocześnie zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się i postoju po stronie cmentarza.
Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać od 31 października do 1 listopada 2021 r.

Cmentarz przy ul. Wyzwolenia (Mijaczów)
Na ul. Wyzwolenia od ul. Krasickiego do ul. Strugi obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy - wjazd od ul. Krasickiego, wyjazd przez ul. Strugi do ul. Pułaskiego.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o respektowanie obowiązującego oznakowania. W miarę możliwości prosimy również o rozłożenie wizyt na cmentarzach na kilka dni.

PAŹ