Korekta rozkładów jazdy komunikacji miejskiej

Korekta rozkładów jazdy komunikacji miejskiej

Informujemy, że od dnia 15 listopada korekcie ulegają rozkłady jazdy komunikacji miejskiej linii 2, 4 i 6 w poniższych kursach autobusów:
  • przyspiesza się odjazd autobusu linii numer 6 w dni robocze z Placu Dworcowego w kierunku Szpitalnej z godziny 5.45 na godzinę 5.37 oraz z wszystkich przystanków pośrednich;
  • przyspiesza się odjazd autobusu linii numer 6 w dni robocze z Szpitalnej w kierunku Leśniaków z godziny 5.54 na godzinę 5.47 oraz z wszystkich przystanków pośrednich;
  • kurs linii numer 6 odjazd w dni robocze o godzinie 6.08 z przystanku Leśniaki w kierunku Placu Dworcowego przyspiesza się odjazd na godzinę 6.02 oraz z wszystkich przystanków pośrednich;
  • przyspiesza się odjazd autobusu linii numer 4 z Placu Dworcowego w kierunku Sikorki w dni robocze z godziny 6.30 na godzinę 6.23 oraz z wszystkich przystanków pośrednich;
  • przyspiesza się odjazdy autobusów linii numer 4 w kursach z Sikorki w kierunku Placu Dworcowego z godziny 7.00 na godzinę 6.53 w dni robocze; z godziny 7.10 na godzinę 7.05 w soboty; z godziny 9.10 na godzinę 9.05 w dni robocze i soboty; z godziny 11.15 na godzinę 11.10 w dni robocze i soboty; z godziny 13.15 na godzinę 13.10  w dni robocze i soboty; z godziny 15.20 na godzinę 15.15 w dni robocze i soboty; z godziny 16.27 na godzinę 16.24 w dni robocze; z godziny 17.20 na godzinę 17.15 w dni robocze i soboty; z godziny 18.55 na godzinę 18.50 w dni robocze i soboty oraz dokonuję się korekt godzin odjazdu autobusów z przystanków pośrednich.

LIS